Autor Wątek: Lekarstwo - Preis Coly  (Przeczytany 2508 razy)

Offline shadow2525

• Brzanka
  • **
Lekarstwo - Preis Coly
« dnia: Grudzień 11, 2010, 20:23:36 pm »
kupiłem Lek Preis Coly i mam pewne obawy co do jego oryginalności . Niestety lek jest tak zapakowany ze można bez problemu wylać zawartość i zastąpić czymś innym -wodą :(

Na Innym forum przeczytałem ze lek miał kolor ciemno błękitny -prawie czarny . Czy ktoś stosował i wie jak powinien wyglądać ten lek ??? Proszę o szybka informację - będę wtedy reklamował produkt.

Offline Michal

• Moderator
  • MODERATOR GLOBALNY
  • Sum
    • Arowana PL
Odp: Lekarstwo - Preis Coly
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2010, 22:12:52 pm »
Wyaje mi się że możesz już go reklamować. Z tego co widzę nie tylko Ty masz takie obawy co do łatwego sposobu na jego rozcięczanie. Tak niestety jest już w PL ze gdzie się tylko da zarobić/ukraść, w łatwy sposób zdobyć więcej kasy to się oszukuje. W US wiele butelek nie ma absiolutnie żadnego zabezpiecznia ale nie spotkałem się z przypadkiem żeby to spowodowało jakieś machloje. Ale tyo już leży w mentaloności danej grupy osób oraz nieskuteczości prawa i rządów. Złapany taki sklep starcił by w mgnienia oku koncesję i zapłacił by take kary że gość musiał by sprzedać połowę swojego majątku.

Ale wracając do tematu. Preparat powienien mieć i kolor i zapach. I jeśli jest taki jak poiwien być to dużo osób potwierdza jago skuteczność.

Patrz na poniższe linki:

http://www.pkmd.xt.pl/pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=572

http://akwapodlasie.org/printview.php?t=868&start=15&sid=efb6449dd5902593c3c2ca46c913081f

Powodzenia !

PS: Tylko jak chcesz zareklamować ? Gość w sklepie może Ci zarzucić że to Ty zamieniłeś preparat. Chyba że ma na półce kilka innych butelek to wtedy możesz spróbować, jeśli w tamtych również zamaist leku jest woda, albo lek bardzo rozcieńczony ;)
Michał

580 l.
Bagrichthys Macracanthus, Phalacronotus Bleekeri

Offline shadow2525

• Brzanka
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:34:40 pm »
To właśnie po przeczytaniu tych Tematów nabrałem podejrzeń . Oczywiście nie uzyskawszy jednoznacznej odpowiedzi na pytanie zadane na kilku Forach  postanowiłem Napisać do Producenta aby mieć 100% pewności . Mój Dobry Kolega wpadł na ten sam pomysł troszkę wcześniej i oto odpowiedź . Myślę ze przyda się  niejednemu Akwaryście

"Preis-Coly jest lekko zoltym przezroczystym preparatem, ktory prawie sie od wody nie odroznia, ma lekki zapach i lekko gorzki smak.
1000ml butelki posiadaja pieczec- zabezpieczenie ,250 ml buteki niestety nie.
Przy produkcji Preis-Coly specjalnie rezygnujem z zabarwiaczy."

Poczekam jeszcze na wiadomość Która dotrze do Mnie Osobiście .

Offline shadow2525

• Brzanka
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2010, 19:01:03 pm »
Witam.  I dostałem odpowiedź.  Ta polszczyzna to pewnie wina tłumacza ale cytuje w oryginale - To co mi przyszło na skrzynkę

''Witam Aleksander,
Wartość Coly to bezbarwny, przezroczysty płyn, prawie bezwonny.
Smakuje lekko gorzki.
Gdzie kupić produkt, który datą ważności było?

Pozdrawiam

Helga''

Wygląda na to ze Ja mam oryginalny bo w smaku faktycznie gorzki i po przelaniu do szklanki ma leciutkie zabarwienie złociste

Offline shadow2525

• Brzanka
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2010, 23:00:37 pm »
Mam ciąg dalszy Korespondencji z Panią Helgą Myślę ze warto się Tym podzielić . Na opakowaniu Pisze aby dawać do WODY  10ml. na 100L . I właśnie takie zastosowanie sugeruje Ulotka w Jezyku Polskim Oczywiscie a Tu proszę

Witam,
Coly nigdy nie był fioletowy, zawsze jest jasne, z małym zapach.
Coly należy podać do żywności i paszy, w trzy dni. Tylko tak można zabić Parasieten w jelicie. Zabieg ten powtarza się po 8 dniach.
Jednocześnie można dać o Coly w wodzie.
Zauważ, że nie węgiel aktywowany, żywice jonowymienne i zeolitu w filtrze.