Autor Wątek: Żabienice  (Przeczytany 11558 razy)

lmendrala

• Gość
Odp: Żabienice
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 13, 2010, 15:12:13 pm »
Nie wiem na pewno ,......ale mam miejsca w baniaku które są nie dostępne dla gibicepsa.i tam gromadzą się glony już takie dłułgawe takie włoski.Jak odsunę kamień lub filtr wewnętrzny gdzie są owe glony i poczekam do następnego dnia to gibi śmiga po tych miejscach czyszcząc je.Filmik wrzucę to nie problem .I z opinią się nie zgodzę...............że szybek nie czyszczą.......

Offline damian

• Arowana
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 13, 2010, 20:22:11 pm »
nie czyszczą szybek niestety. nawet zbrojnik niebieski jak urośnie to szybek nie czyści. Jak go głodzisz to może glony nitkowate zje albo odpłyną w inne miejsce. Tan masz tylko glony nitkowate bo woda ma tam słaby ciąg i jak się taka nitka zahaczy to prąd nie ma siły jej wyrwać. Takie jest moje zdanie. Miałem kiedyś psa który jadł słomę. Ale poprzedni właściciel nie dawał m nic innego więc pies jadł co miał. Co zbrojnika to możesz dać mu też kalafiorek ale mój nie chciał go jeść.
Pozdrawiam Damian R

lmendrala

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2010, 13:52:24 pm »
Zrobiłem tak jak mi radziliście....Gibi zjada ogórek ,i smakuje mu bardzo......Ogórek? tak na te słowo z niedowierzaniem  zareagowałbym kiedyś  :o.Teraz widzę że jeszcze wiele wody się przeleje aż nabędę minimum wiedzy.....

Offline damian

• Arowana
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2010, 23:16:34 pm »
Pisałeś wcześniej, że podziwiasz Anię więc powinieneś widzieć jej filmy jak zbrojniki zjadają ogórki czy cukinię. Spróbuj z cukinią moim smakuje bardziej niż ogórek. Jest droższa szczególnie zimą ok 8-10 zł szt ale odmiana musi być.
Pozdrawiam Damian R