Autor Wątek: Wątroba dla arowany  (Przeczytany 2949 razy)

lmendrala

• Gość
Wątroba dla arowany
« dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:42:51 pm »
Słyszałem że wątroba brudzi wodę ,ale myślałem że jak arowana jej nie zje.Możliwe że odchody arowany po zjedzeniu wątroby będą uciążliwe
? Bo moja arowana zjadła ze 4 kęsy ,takie po 3cm i następnego dnia woda zamieniła się w mgłę. Miał juz ktoś taki problem? ;D

Offline Michal

• Moderator
  • MODERATOR GLOBALNY
  • Sum
    • Arowana PL
Odp: Wątroba dla arowany
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2010, 18:27:28 pm »
Słyszałem że wątroba brudzi wodę ,ale myślałem że jak arowana jej nie zje.Możliwe że odchody arowany po zjedzeniu wątroby będą uciążliwe
? Bo moja arowana zjadła ze 4 kęsy ,takie po 3cm i następnego dnia woda zamieniła się w mgłę. Miał juz ktoś taki problem? ;D

Ja nigdy nie karmiłem Arowan kawałkami wątroby. Ale czytałem że mogą być z tego powodu problemy z wodą. Ale nie wiem czy to jest najlepszy pokarm dla Twoje Arowany.
Michał

580 l.
Bagrichthys Macracanthus, Phalacronotus Bleekeri

lmendrala

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2010, 06:22:26 am »
Najlepszy nie twierdzę , ale ile można podawać non stop to samo,czasem trzeba jej rzucić coś dla odmiany, ;)

Offline piotrK

• Płaszczka
    • Cichlidae.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2010, 19:02:01 pm »
No to nie takie ekstrema, nie wzoruj się na tym wariacie z youtube... Już lepiej daj jej czasem suche żarcie dla psa, jak masz nadmiar. Przecież one codziennie nie jedzą wątroby królika czy tam innego kręgowca, to  ze czasem zeżrą nietoperza czy szczura to raczej czysty przypadek niż zamierzone polowanie. Karmienie arowan takimi udziwnieniami (ta wypowiedź odnosi się również do filmów z youtube) to taka sama czysta głupota jak karmienie piranii szczurami czy innymi żyjątkami. Zupełnie bez sensu.
Cichlidae.pl

Offline damian

• Arowana
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2010, 20:32:56 pm »
Karmienie arowan takimi udziwnieniami (ta wypowiedź odnosi się również do filmów z youtube) to taka sama czysta głupota jak karmienie piranii szczurami czy innymi żyjątkami. Zupełnie bez sensu.
W/g mnie robione jest to ku uciesze publiki. Taka tania rozrywka dla tłumu.
Pozdrawiam Damian R

Offline piotrK

• Płaszczka
    • Cichlidae.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2010, 21:03:43 pm »
No to tym bardziej uważam to za skrajny kretynizm ;)
Cichlidae.pl