Autor Wątek: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza 2018  (Przeczytany 5569 razy)

Offline Adams2121

• Brzanka
  • **
  • Tomasz
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2018, 18:10:08 pm »
Filmik super.

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2018, 11:24:31 am »
Małe podsumowanie.
Zamówiłem 25 kajaków. Dla 16 osób, na trzy pierwsze noclegi zamówiłem domki. 10 osób z tych 16 zostaje na czwarty nocleg (tylko namiot). Witek (pan od kajaków) do końca czerwca trzyma jeszcze 10 kajaków dla spóźnialskich. Spóźnialscy nie mają możliwości noclegu w domkach. Osoby, które chciałyby przyjechać na jeden dzień, to proponuję w sobotę rano, przepłynąć ostatni odcinek i zostać na ostatnim noclegu lub wieczorem można zwinąć się domu. Przypominam, że w niedzielę przed południem będzie wyścig kajaków. Czekam na zgłoszenia. Jeżeli ktoś chce nas odwiedzić w trakcie spływu to proszę o informację.

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2018, 20:20:12 pm »
Zaliczka wpłacona za 52 osoby. Zostało tylko 9 rezerwowych kajaków. Trzy osoby jeszcze się zastanawiają. Zwolniło się jedno miejsce w domkach.

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2018, 14:10:11 pm »
Miło nam zaprezentować kolejnego sponsora naszej imprezy. Firma Fluval sama zaproponowała nam udział w organizacji spływu. Fluval przygotuje nagrody dla uczestników wyścigu kajaków. Sprawa jest rozwojowa, nasz nowy sponsor, może nas jeszcze czymś zaskoczyć :).
http://www.fluvalaquatics.com

* 0001.jpg (15.4 kB . 800x220 - wyświetlony 91 razy)

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2018, 12:28:28 pm »
Stało się. To już jest pewne. FLUVAL zaskoczy nas na spływie. I to nie jeden raz. Będzie się działo. Brawo Fluval!

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 09, 2018, 22:39:26 pm »
Przypominamy, iż sponsorem naszego spływu jest firma Aqua'el. W dniu 16.08.2018 r. jedziemy na wycieczkę, do siedziby firmy Aqua'el. Będzie można zobaczyć, jak powstaje sprzęt, z którego korzystamy na co dzień.
Każdy uczestnik wycieczki, otrzyma od Aqua'el upominek oraz zostanie poczęstowany regionalnym przysmakiem. Warto tam z nami być. BRAWO AQUA'EL.
http://www.aquael.com.pl
https://www.facebook.com/aquaelpl/

* AQUAEL_logo_napis-1.jpg (18.23 kB . 800x266 - wyświetlony 79 razy)

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2018, 23:38:21 pm »
Wigierski Park Narodowy dołączył do prestiżowego grona sponsorów II Akwarystycznego Spływu Kajakowego. Najmłodsi uczestnicy spływu, będą zadowoleni. Dziękujemy.
http://www.wigry.org.pl/#

Offline Seban

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Laik amator
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 14, 2018, 16:17:34 pm »
Jutro się widzimy i zaczynamy zabawę.

Offline pawel060

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 24, 2018, 12:17:48 pm »
Hej! Było super, naprawdę, jak dla mnie to doskonale. Wypocząłem lepiej niż w Bułgarii, odcinki dla mnie akurat takie, że dało się przepłynąć na spokojnie, ręce nie bolały. Rzeka piękna, czysta. Zauważyłem, że znacznie mniej śmieci (a właściwie wcale ich nie widziałem) w porównaniu do Krutyni zeszłorocznej. Z czego to wynika?

Chciałbym podziękować Sebanowi, że po raz kolejny przygotował takie wydarzenie i wszystko wręcz doskonale zorganizował, pamiętając o najdrobniejszych szczegółach. Jestem pod wrażeniem i widzę ile energii w to wkładasz.

Chciałbym, żeby nasi forumowicze już teraz rezerwowali sobie termin na przyszły rok :) Seban pewnie poda szczegóły, więc nie będę się wychylał, ale to świetna okazja, żeby się poznać i spotkać na żywo. I sprawić sobie kilka dni urlopu. Ja byłem w podróży 11 godzin żeby dotrzeć nad Podlasie, ale nie żałuję i mimo to udało się odpocząć. Fajnie byłoby Was poznać na żywo, więc pamiętajcie.

Niedługo kolejna impreza - Drozdowo - również bardzo polecana przez nas. Niestety, ja już wiem, że znów nie uda mi się na niej być. Chciałbym jednak, żeby w przyszłym roku było nas więcej z Arowany na spływie! :)

Fotorelację znajdziecie na naszym Facebooku Arowana PL tu link:
https://www.facebook.com/pg/ArowanaPL/photos/?tab=album&album_id=2086170438069012

Powinno być widoczne również dla osób, które nie mają Facebooka.

W tym tygodniu też powinien się pojawić filmik na PAWEŁ AQUARIUM, proszę o wsparcie i udostępnianie naszych materiałów.

* P1110723.JPG (149.48 kB . 800x533 - wyświetlony 98 razy)
Pozdrawiam,
Paweł

Offline pawel060

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza 2018
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2018, 21:07:24 pm »
Filmik ze spływu na youtube:

Jest też na Facebooku pod linkiem:
https://www.facebook.com/ArowanaPL/videos/275757046373447/

Na Fejsie udostępniajcie ten z facebooka proszę ^^
Pozdrawiam,