Autor Wątek: Lepisosteus oculatus klopoty z jedzenie  (Przeczytany 1507 razy)

Offline ganiap

• Neon
  • *
  • Imie, posiadane akwarium i ryby
Lepisosteus oculatus klopoty z jedzenie
« dnia: Styczeń 16, 2017, 20:13:24 pm »
Witam.Mam taki problem moje 2 niszczuki mom od 5 cm malcow trzymalem je w akwa 50 l zeby mialy latwo polowac karmilem je wodzieniem wcinaly bardzo duzo byly grubiutkie i ladne w czwartek przenioslem je do akwarium 140 l i nie chca nic jescnie raguja na wodzienia daje tak kawaleczki krewetki na zylce zeby na tafli plywalo moze sie skusi i nic nie jedza juz 4 dni wczesniej jadly 3 kostki wodzinia dziennie teraz maja po okolo 10 cm jak myslicie jak je rozkarmic

Offline madman

• Neon
  • *
Odp: Lepisosteus oculatus klopoty z jedzenie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2017, 12:22:42 pm »
Hej. Daj im trochę czasu niech uraz po przeprowadzce minie ;) Moje niszczuki po wpuszczeniu do ogólnego zmieniły się diametralnie - przez arowanę odpuściły taflę wody i zaczęły pobierać pokarm w toni oraz polować przy dnie. Nie wspomnę iż od 15-20cm były zainteresowane tylko żywcem i większymi kawałkami mintaja (odpuściły robactwo w 100%).

Offline ganiap

• Neon
  • *
Odp: Lepisosteus oculatus klopoty z jedzenie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2017, 21:06:27 pm »
Moje w mniejszym akwarium wcinaly wodzienia jak wsciekle teraz nic je nie interesuje z jedzenia daje im kawalki stynki na zylce i pod pysk ale je to nie interesuje no cos poczekamy jeszcze wkoncu musza sie przelamac