Autor Wątek: Agresywna azjatka  (Przeczytany 6505 razy)

Offline Henrykgr

• Brzanka
  • **
  • Imie, posiadane akwarium i ryby
Odp: Agresywna azjatka
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2016, 22:31:08 pm »
Jeszcze oddzielona siatką pływa sobie z arowaną afrykańską, chciałem ją tak potrzymać aż zacznie jeśc ale uparta cholera nic nie chce tknąc. Myślę że w niedzielę przy czasie wypuszczę ją na próbę. Pozdrawiam.

Online Rademeness

• Pielęgnica
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2016, 06:02:15 am »
To i tak dziwne że afro nie tłucze cichla jej musiała chyba podpaść
Z arowanami jest też tak że jak coś ją zaczepi to ona będzie oddawała oby tak nie było u Ciebie bo fajnie ta Twoja obsada wygląda :)

Offline Henrykgr

• Brzanka
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2016, 08:32:43 am »
I tu możesz mieć rację jak ją przywiozłem cichle akurat miały tarło wpuściłem ją do akwa to od razu została przez nie przegoniona w sposób dość agresywny ale już tego samego wieczoru zaczęła im oddawać z nawiązką. No cóż zobaczymy o efektach poinformuję niebawem. Po sprzedaży srebrnych aro bardzo mi brakowało arowny w zbiorniku ale tamte przy azjatce to aniołki były.

Online Rademeness

• Pielęgnica
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:15:38 am »
Masz to samo co i ja sprzedałem srebrną w połowie tego roku jakoś i brakowało mi ryby przy powierzchni dlatego też poszedłem w azjatke arowana to podstawa musi być!

Offline Henrykgr

• Brzanka
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2016, 15:27:07 pm »
Niestety nie wygląda aby miała odpuścić popływała od wczoraj i dalej za siatkę cichle zagonione w kąt i bez przerwy zaczepiane chyba nic z tego nie będzie będę musiał ją sprzedać bo może być tak jak Tuptuś pisał oddam cichle to będzie inne ryby katować. Szkoda.

Online Rademeness

• Pielęgnica
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 11, 2016, 22:32:10 pm »
A nie masz gdzie przełożyć cichli na jakiś czas? Byś zobaczył czy Arka by atakowała inne ryby chyba że nie chcesz ryzykować

Offline Henrykgr

• Brzanka
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:26:52 am »
Mógłbym cichle dać za siatkę a ją do reszty ryb ale sęk w tym że nie chcę sprzedawać cichli.

Online Rademeness

• Pielęgnica
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2016, 18:05:46 pm »
Tak myślałem jakbyś przełożył cichle do innego akwa żeby arka ich nie widziała byś zobaczył co robi z innymi rybami i potem włożył spowrotem cichle i ciekawe jaka reakcja by była.. ale jak na Arce Ci bardzo nie zależy to sprzedać wariatke i już cichle dużo ładniejsze :)