Autor Wątek: co to za arowana ?  (Przeczytany 6516 razy)

Offline subek

• Neon
  • *
  • Imie, posiadane akwarium i ryby
Odp: co to za arowana ?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2017, 12:19:08 pm »
Dzięki, jest sens ją ratować? U mnie miałaby 1150 litrów i trzy Oscary do towarzystwa plus kilka małych paletek które niedawno wrzuciłem do akwa, warunki Ameryka południowa.

Offline Tuptuś

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
  • Akwarysta bez zbiornika :P
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2017, 12:35:47 pm »
Jeśli masz ochotę na taką rybę i masz świadomość jak duże to to rośnie to TAK. Na pewno będzie jej lepiej u Ciebie niż w tym "słoiku"
Wygląda proporcjonalnie i poza obcierkami całkiem zdrowo. Jak dostanie większe akwarium i żarcia to urośnie na ładna rypkę.

Talknięte z tapka.

Pozdrawiam
Piotrek

Offline subek

• Neon
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2017, 12:42:59 pm »
O cześć Tuptuś, no zdaję sobie sprawę co to za potworek :) A na co mam ochotę to sam już nie wiem bo zbiornik pusty prawie, pozbyłem się Green Terrorów po tym jak wytłukły prawie wszystko co było w akwa łącznie z sobą nawzajem. Zostały mi tylko trzy Oscary które wyglądają biednie przy tym litrażu, a no i kupiłem pięc biednych małych dysków na próbę i nawet jakoś się trzymają na razie, ale brakuje mi czegoś konkretnego żeby nadać kolorytu.

Offline Tuptuś

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2017, 13:16:03 pm »
Cześć :)
Dyski pewnie szlak trafi bo w obecności drapola będą wiecznie zestresowane.
Dokup pawi albo dorzucić inne drapieżne pielegnice żeby było więcej ruchu.  Może jakieś mniejsze parachromisy albo petenie?

Talknięte z tapka.
Pozdrawiam
Piotrek

Offline subek

• Neon
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2017, 13:37:17 pm »
Pawich już mam dość, ósmy rok już leci jak je mam w akwa i zaczynają mi się przejadać, a nie mam serca się ich pozbyć.

Z eksperymentu z naleśnikami zaczynam być zadowolony, jak na początku rzeczywiście miały wielkiego stresa tak teraz coraz bardziej mają wywalone i obecność Pawich im specjalnie nie przeszkadza, z drugiej strony do Pawich zaczyna docierać, że do pyska się nie zmieści to nie ma co gonić ;) No i tutaj też zaczyna się mój problem, jestem skazany na zakup ryb już trochę podrośniętych i wybór drastycznie maleje, cokolwiek mniejszego zostanie zjedzone przez Oscary i tak sobie przeglądam ogłoszenia w okolicy i nic nie ma poza tą zabiedzoną Aro.
Za jakieś małe ładne cichle dałbym się pokroić ale skąd to wytrzasnąć już w miarę podrośnięte ale nie dorosłe to nie mam pojęcia.

Offline Tuptuś

• MODERATOR GLOBALNY
  • Płaszczka
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 23, 2017, 14:05:31 pm »
Z maluchami ciężko jest. Więcej kłopotu niż radości,  sporo pada :-/

Talknięte z tapka.

Pozdrawiam
Piotrek