Autor Wątek: Zoo-botanica 2014 & Arowana PL  (Przeczytany 9148 razy)

Offline pawel060

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
Zoo-botanica 2014 & Arowana PL
« dnia: Październik 03, 2014, 00:58:54 am »
Na bieżąco będziemy Wam prezentować newsy z naszego stoiska na targach.

Udział biorą: Amazonka, Uszoo, Anomis Erosa, Damian Lewiński, Drago, pawel060

Tak wyglądało na początku :)
[attachimg=1]

Ale po "krótkim" czasie akwaria się napełniły i ustawały  :P
[attachimg=2]

Amazonka i uszoo nadzorują akwarium z płaczką :D
[attachimg=3]

Damian Lewiński obserwuje świeżo wpuszczone kruszczyki :)
[attachimg=4]

Do jutra i do zobaczenia na targach!!
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 03:05:05 am wysłana przez uszoo »
Pozdrawiam,
Paweł

Offline pawel060

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
Odp: Zoo-botanica 2015 & Arowana PL
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2014, 21:03:24 pm »
Pierwszy dzień targów (dzień branżowy)

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]
Pozdrawiam,
Paweł

Offline peterek

• Arowana
  • ONLY CHANNIDAE.......
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2014, 12:30:19 pm »
Swietne 8)
Poprosze wiecej fotek ;)

Online Uszoo

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2014, 13:57:04 pm »
Siemka fotki beda mamy mase zdjec   8)
P.Motoro
P. Endlicheri 
Megalod.

Offline karkonosz

• Płaszczka
  • Różne takie ;D
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2014, 18:45:15 pm »
Czekam na obszerną fotorelację  8) Tylko podpisujcie zdjęcia co bym wiedział kto, co i jak  :P

Offline Rafi70

• Płaszczka
  • Altum Orinoco , L-114
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2014, 20:13:55 pm »
No ciekawe czy Nasi wyrobią się prędzej z fotkami , czy też Kocan będzie pierwszy ;D 8) ;D

Offline Michal

• Moderator
  • MODERATOR GLOBALNY
  • Sum
    • Arowana PL
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2014, 01:37:37 am »
Wszyscy którzy byli na ZooBotanica 2014 proszeni są o przesłanie na mój adres: michal@arowana.pl swojego adresu. Zostanie wysłana do nich mała niespodzianka ! ;)
Michał

580 l.
Bagrichthys Macracanthus, Phalacronotus Bleekeri

Offline Amazonka

• Pielęgnica
  • Erythrynidae .....
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2014, 11:57:34 am »
Najlepsze jest uwiecznienie momentu, gdy przyjechała do nas zakupiona u Mury ( Aqua-Tech ) SPECJALNIE NA WYSTAWĘ Arowana srebrna.... masakra. Wszystkich zatkało... ryba, która miała mieć 20 cm jakoś skurczyła się do 15cm. Miała poważnie uszkodzoną pokrywę skrzelową, z trudem oddychała, do tego skarłowaciała, zagłodzona a jej budowa ciała pozostawiała wiele do życzenia. Gdzieś na aparacie mam zdjęcia, albo Anomis ma (nie pamiętam którym aparatem były robione).
Jeśli nie chcecie mieć takich niespodzianek, nie kupujcie ryb u tego osobnika.....
Na szczęście sytuację uratowała Arowana srebrna zakupiona w e-rybka, mniejsza ale śliczna :)

[attachimg=1]
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 01:13:14 am wysłana przez Michal »
SA1: Osteoglossum bicirrhosum x 2, Hoplias curupira, Hoplias malabaricus x 2, Hoplias australis, Erythrinus sp. Peru, Chalceus erythrotrurus x 3, Leporinus fasciatus x 3
SA2: Hoplerythrinus unitaeniatus x 4, Erythrinus sp. Madre de Dios x 3, Atractosteus tropicus, Hoplarchus psittacus x 7
Kongo: Ctenopoma acutirostre x 2, Erpetoichthys calabaricus, Pantodon buchholzi x 5
Thailand: Tetraodon suvatti

Offline Amazonka

• Pielęgnica
  • Erythrynidae .....
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2014, 12:32:51 pm »
nasz wilczek :D

Hoplias australis

[attachimg=1]

[attachimg=2]

a tu Uszoo z naszym pieszczoszkiem - skorpion cesarski Pandinus imperator :)

[attachimg=3]
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 01:14:11 am wysłana przez Michal »
SA1: Osteoglossum bicirrhosum x 2, Hoplias curupira, Hoplias malabaricus x 2, Hoplias australis, Erythrinus sp. Peru, Chalceus erythrotrurus x 3, Leporinus fasciatus x 3
SA2: Hoplerythrinus unitaeniatus x 4, Erythrinus sp. Madre de Dios x 3, Atractosteus tropicus, Hoplarchus psittacus x 7
Kongo: Ctenopoma acutirostre x 2, Erpetoichthys calabaricus, Pantodon buchholzi x 5

Offline Amazonka

• Pielęgnica
  • Erythrynidae .....
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2014, 23:16:25 pm »

Na szczęście sytuację uratowała Arowana srebrna zakupiona w e-rybka, mniejsza ale śliczna :)

SPROSTOWANIE - arowanka była z ikola, nie e-rybka :)

Offline inter

• Arowana
    • www.rocki.com.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2014, 23:30:35 pm »
Najlepsze jest uwiecznienie momentu, gdy przyjechała do nas zakupiona u Mury ( Aqua-Tech )
czyli dobry kom dałem na fb że jest jakis problem ;)

Offline pawel060

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2014, 01:51:18 am »
Pełna fotorelacja ode mnie jest już na fejscie Arowany :) Bardzo ciężko mi tu na forum wrzucać te zdjęcia, bo są duże i mało ich się mieści do postu. Ale postaram się tu też wrzucać, choć trochę to zajmie ;) Niedługo (do końca tygodnia), umieszczę filmik z naszego stoiska.

Teraz pora na bardziej oficjalne podziękowania :D

Dziękuję wszystkim, bez wyjątku, którzy wraz ze mną przygotowywali nasze stoisko na targach Zoo-botanica we Wrocławiu. Impreza wypadła naprawdę świetnie. Było widać, że nasze ryby budzą zainteresowanie, choć trzeba było nieraz wskazać gdzie nasze stwory się znajdują :D

Myślę, że warto przypomnieć kto tym się zajmował. Na początku zacznę od Uszoo i Anomis Erosa, którzy wszystko i wszystkich dowieźli gdzie trzeba i o każdej porze. Potrafili też skutecznie rozmawiać z ludźmi i promować naszą akcję informacyjną. Skoro jestem już przy akcji, to warto pochwalić Maskotusa za świetne opracowanie graficzne ulotki i banerów. Wystawa nie przyciągnęłaby do nas tłumów ludzi, gdyby nie świetne ryby i inne stwory od Amazonki i Damiana. No i oczywiście nasze biotopowe aranżacje akwariów i terrariów przygotowane głównie przez Amazonkę, idealnie dopracowane :) W naszym teamie był Drago, o którym można śmiało powiedzieć, że jest jednym z większych znawców ryb w Polsce, a może i nawet w Europie, o których mało kto nawet słyszał. Dzięki tak dobranemu teamowi, poziom jaki zaprezentowaliśmy był naprawdę wysoki, zarówno pod względem technicznym, jaki i przede wszystkim merytorycznym. Ale to wszyscy pracowali na dobry wizerunek naszego stoiska, nosili akwaria, wylewali wodę, aranżowali, rozmawiali z odwiedzającymi... Na koniec (choć powinienem od tego zacząć!) chciałbym podziękować Michałowi- założycielowi naszej strony i forum arowana.pl. Bez niego nie byłoby tego wszystkiego. Nie byłoby miejsca, gdzie ludzie posiadający duże i ciekawe ryby mogą się wymieniać informacjami ze sobą. Mimo, że nie był z nami, to cały czas wspierał od strony technicznej i finansowej. Na pewno o kimś jeszcze zapomniałem...

Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że nasze forum wzbogaci się w nowych użytkowników. Już planujemy udział w następnych targach i innych wystawach akwarystycznych :)
Pozdrawiam,
Paweł

Offline Michal

• Moderator
  • MODERATOR GLOBALNY
  • Sum
    • Arowana PL
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2014, 02:44:04 am »
Z mojej strony...

Chciałbym również, Wam wszystkim (Damianowi, Łukaszowi, Magdzie, Mariuszowi, Sebastianowi) serdecznie podziękować za czas, pracę, pomysły, poświęcenie, chęci... za wszystko !

A Tobie Paweł szczególnie wielkie podziękowania za to że mnie namówiłeś na uczestnictwo i poprowadzenie tego przedsięwzięcia we wzorowy sposób ! Bez Ciebie by tego po prostu nie było !

Bardzo się cieszę, że udało mi się Was wszystkich skumać i zgrupować, że się poznaliście. Tak naprawdę to na tym mi najbardziej zależało, a nie na to aby brać udział w ZooBoatnica !

Obiecuję Wam że w następnym roku JA będę - zrobimy jeszcze lepszą i większą akcję, zbierzemy większą grupę naszego forum i że będzie dobra zabawa ! Zaszalejemy !

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję !!!

PS: Co do zdjęć, wyślij mi je na emaila, a ja już je przygotuję i umieszczę w posta który Ty potem odpowiednio zredagujesz.
Michał

580 l.
Bagrichthys Macracanthus, Phalacronotus Bleekeri

Offline peterek

• Arowana
  • ONLY CHANNIDAE.......
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2014, 01:58:46 am »
Gratuluje Wam Wszystkim ;D
Pieknie to zorganizowaliscie 8)

Offline pawel060

• MODERATOR GLOBALNY
  • Arowana
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2015, 18:31:07 pm »
Teraz już oficjalnie!

Arowana PL bierze udział w tegorocznej edycji Zoo-Botanica jak co roku odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu 12-13 września. O szczegółach będziemy informować, ale już teraz zapraszamy Was bardzo serdecznie do odwiedzenia stoiska Arowany. A będzie co oglądać! :)

Szczegóły: http://www.wigor-targi.com/targi,970,ZOO+-+BOTANICA+2015.html

Tegorocznym koordynatorem stoiska jest Sebastian Anomis Erosa.

Do zobaczenia!
Arowana PL Team
Pozdrawiam,
Paweł