Autor Wątek: Pająki, węże, płazy i inne u Amazonki  (Przeczytany 34331 razy)

Offline karkonosz

• Płaszczka
  • Różne takie ;D
Odp: Pająki, węże, płazy i inne u Amazonki
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 22, 2014, 17:58:40 pm »
Widzę że się u Ciebie ciekawie dzieje  8) Poe zajefajna ale ja bym jej chyba na łapę nie wziął, bo obawiam się że mógłbym odchorować jej ukąszenie. No i ciężko taką złapać jak spierniczy za akwaria ;D Życzę udanych kokonów i czekam na fotki muticusa ;)

Offline Amazonka

• Pielęgnica
  • Erythrynidae .....
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 26, 2014, 17:41:49 pm »
Widzę że się u Ciebie ciekawie dzieje  8) Poe zajefajna ale ja bym jej chyba na łapę nie wziął, bo obawiam się że mógłbym odchorować jej ukąszenie. No i ciężko taką złapać jak spierniczy za akwaria ;D Życzę udanych kokonów i czekam na fotki muticusa ;)

hehehhehehe połee nie taka straszna :) wbrew pozorom, te ptaszniki nie należą do agresywnych, po prostu mają dość silny jad. Ukąszenie jest bolesne, nawet bardzo ale da się przeżyć :P

P.muticus :P

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2014, 17:57:36 pm wysłana przez Amazonka »
SA1: Osteoglossum bicirrhosum x 2, Hoplias curupira, Hoplias malabaricus x 2, Hoplias australis, Erythrinus sp. Peru, Chalceus erythrotrurus x 3, Leporinus fasciatus x 3
SA2: Hoplerythrinus unitaeniatus x 4, Erythrinus sp. Madre de Dios x 3, Atractosteus tropicus, Hoplarchus psittacus x 7
Kongo: Ctenopoma acutirostre x 2, Erpetoichthys calabaricus, Pantodon buchholzi x 5
Thailand: Tetraodon suvatti

Offline karkonosz

• Płaszczka
  • Różne takie ;D
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 12, 2014, 19:22:47 pm »
Dzięki za muticusa  8) Strasznie mi się podoba ten pająk i zamierzam na dniach nabyć kilka sztuk  ;) A poe na razie jest dla mnie za szybkie  :P