Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Galeria Naszych Ryb / Odp: ~1000L Afryka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez peterek dnia Wczoraj o 09:23:54 »
Skuteczność senegali jest jak u Steve Wondera, oczywiście nie ubliżając temu wielkiemu artyście  ;D

;D ;D ;D

To teraz juz wiesz dlaczego wrzucilem ten filmik z polujacym congicusem?
Tamten smok w dzien,przy zapalonym swietle polowal na inne ryby ze 100% skutecznoscia 8)

Polypterusowi fani czy ktoś byłyby chętny na dwa egzemplarze  WC endlicheri Black volta River w wielkości ok 25-30 cm? Ja wziął bym dwa i dwa dla kogoś innego albo dwóch osób.

Ja mysle ze jakbys to ogloszenie wrzucil w dzial Targowisko to by wiecej osob to przeczytalo ;)
Piekna odmiana dzikiego endli 8)

Tu na zdjeciu sa jeszcze inne odmiany.

2
Targowisko / (S) B-stok batriachy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Seban dnia Czerwiec 23, 2018, 19:24:37 pm »
Jak w temacie - sprzedam 3 batriachy kwiczące inna nazwa to skorpena słodkowodna, tyle że te potrzebują małego dosolenia.
Dwa są nieco mniejsze, choć ten większy nie jest prześladowcą.
Ryba pięknie brzydka, rzadko widoczna, ale słyszalna ( czasami „buczy” ).

Ogłoszenie grzecznościowe, ryby sprzedaje miewan.
miewan ( Andrzej) - 600 235 227, może nie odebrać telefonu, pisać sms, oddzwoni.
 [ Invalid Attachment ]
 [ Invalid Attachment ]
3
Channy, Wilki, Polypterusy / Odp: Polypterus Endlicheri
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Czerwiec 23, 2018, 11:03:27 am »
To elegancko, jeszcze będą z niego smoki  ;D ma bardzo fajny ciemny, mocno wyróżniający się wzór mimo, że trzymasz go na kwarcu. Ja już postanowiłem, że zmieniam na czerwoną lawe wulkaniczną. Mam nadzieję, że wyciągnę co najlepsze z lapradeia
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomaso dnia Czerwiec 23, 2018, 10:51:42 am »
Obscura się ustawiła pod złym kątem. Niemniej Endi zrobił spektakularny skok w masie i długości ciała.
5
Targowisko / Odp: Kupię membranę do AirFish 5W - Aqua Szut
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Seban dnia Czerwiec 22, 2018, 19:14:11 pm »
Już wszystko wiem. Aqua'el wykupił Aqua Szut i stopniowo wycofuje ich produkty. Jednak przejął od Aqua Szut kilka produktów i stosuje ich części w swoich wyrobach. Akurat te membrany produkuje mniej więcej co 6-9 miesięcy. Dostali kilka telefonów z zapotrzebowaniem i chcą trochę ich zrobić w lipcu tego roku.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Czerwiec 22, 2018, 11:38:06 am »
Nie za co. Tak jak mówiłem główna  siedziba we Wro została zamknięta, więc firma raczej znika z rynku na rzecz aquaela. Pozdro
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Czerwiec 22, 2018, 11:36:06 am »
Na pierwszym zdjęciu z podkulonym ogonem wygląda jakby był krótszy tylko o łeb Obscury  :P
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomaso dnia Czerwiec 22, 2018, 09:30:28 am »
Na żywo bardziej o 12 cm  ;)
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Seban dnia Czerwiec 22, 2018, 08:52:08 am »
Dzięki za link. Podzwoniłem w kilka miejsc. Jednak większość się wycofuje z ich produktów i nigdzie nie ma takiej membrany.
10
Galeria Naszych Ryb / Odp: ~1000L Afryka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Czerwiec 21, 2018, 23:41:31 pm »
Polypterusowi fani czy ktoś byłyby chętny na dwa egzemplarze  WC endlicheri Black volta River w wielkości ok 25-30 cm? Ja wziął bym dwa i dwa dla kogoś innego albo dwóch osób.

* P6214042.JPG (120.37 kB . 800x600 - wyświetlony 37 razy)

* P6214045.JPG (105.18 kB . 800x600 - wyświetlony 37 razy)
Strony: [1] 2 3 ... 10