Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Akwarium / Odp: Alternatywa dla sumpa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tuptuś dnia Dzisiaj o 08:04:17 »
Dotlenianie nie jest wymagane.
Stosuje gąbki do wygłuszeń akustcznych, cena śmiesznie niska.
Jak nie gabka to moze jakies biobale?
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Wczoraj o 22:43:23 »
Czy dodatkowe natlenienie złoża od spodu jest konieczne? Czy wystarczy w zupełności tlen, który dostaje się tam swobodnie ?
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Wczoraj o 21:56:42 »
W końcu jakieś konkrety. Dziękuję za merytoryczną odpowiedź. That sounds like a plan 😁

Rozumiem, że kupuje gąbki na akrusze/metry i tne je w kostkę jak pisałeś w innym temacie. Chciałbym, abyś podpowiedział gęstość tej gąbki oraz objętość złoża do akwarium o którym mowa. Czy gąbka jest jedynym słusznym materiałem do zraszanego? Lawa odpada, bo widziałem przy płukaniu podłoża. Może keramzyt lub coś innego?
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tuptuś dnia Wczoraj o 20:57:09 »
Zraszane gabki nad wodą
5
Galeria Naszych Ryb / Odp: 850l ze smokami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rademeness dnia Wczoraj o 20:02:25 »
Szkoda żyrafy bo fajne rybsko :/ ja czekam na okres bliżej świąt jak będzie więcej wolnego wtedy zrobię remanent w akwa i wymianę to czego potrzeba

Wysłane z mojego T1-A21w przy użyciu Tapatalka

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Wczoraj o 19:12:18 »
Hydro ok jak najbardziej, nie pomyślałem o tym.

Piasek odpada jako podłoże, chyba że brązowy. Ale 15 cm warstwa to licząc na szybko dodatkowe 370 kg 😁 out 😁
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Uszoo dnia Wczoraj o 17:00:36 »
Na już odpal hydroponike nasyp 15 cm piachu do akwarium reszta sama się zalatwi.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Wczoraj o 16:18:29 »
Tuptuś to o czym mówisz to jest chwilowe obciążenie, a nie postawienie akwarium  :D skoro twierdzicie, że wytrzyma to skąd wszędzie podawana wartość obciążenia użytkowego stropu na poziomie 150-175kg /m2 😂 a teraz ja go obciążam 653 kg na m2.

To o czym mówisz czyli wylewka i zbrojenie chciałem zrobić odrazu na całej powierzchni pomieszczenia i jest to plan długo terminowy. Z racji pracy będę mógł to zrobić dopiero w lutym. A filtrację trzeba na już i dalej nie pomogliście mi z żadną alternatywą  :P
9
Galeria Naszych Ryb / Odp: 850l ze smokami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PatrykZ dnia Wczoraj o 16:09:43 »
Węgorek jednak żyje i ma się świetnie, co bardzo mnie ucieszyło ;D channalabes mniejszy niestety przyczynił się do wzrostu Lapa ::) czekać kiedy tylko ten duży zniknie w jego paszczy. Nie wiem czy ma takie możliwości czy by się nim zadławil, ale dwie próby już zrobił
10
Targowisko / Odp: Para dobranych potamotrygon motoro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez niuniu dnia Wczoraj o 15:19:30 »
jaka cena?
Strony: [1] 2 3 ... 10